Tag : емотивни

Магазин Семејство

Емотивни фотографии од НОВОРОДЕНЧИЊА кои ќе ви ги насолзат очите: Првата средба меѓу родителите и бебето (ФОТО)

Слободен печат
Многу родители ќе признаат дека за нив првата средба со нивното бебе била многу емотивна. Во малото кебенце се крие прекрасно мало суштество со кое...
Еспресо Секс

11 ПРИЧИНИ: Мажите признаа зошто изневеруваат

Слободен печат
Зошто мажите изневеруваат е прашање кое ги интересира сите жени, а на кое не постои универзален одговор. Бидејќи кај сите причината е различна, 11 од...
Еспресо Шоу биз

Славниот пар размени емотивни пораки по повод 3-годишнината од бракот (ФОТО)

Слободен печат
Познатата тенисерка Ана Ивановиќ и нејзиниот сопруг фудбалерот Бастијан Шванштајгер, денес слават три години од бракот, а по тој повод напишаа емотивни пораки на своите...