Tag : ејми шумер

Еспресо Шоу биз

КОМИЧАРКАТА БРУТАЛНА: Еден ден по породување изгледате како мене, не како Меган

Слободен печат
На една од фотографиите таа седи на болничка ВЦ-школка, без грам шминка и растурена коса, приклучена на систем за инфузија....