Tag : ехфтв

Ракомет Спорт

„Кунг-фу“ одбраната на Митревски најдобра во ЛШ! (ВИДЕО)

Слободен печат
Еурофарм Работник повторно тесно беше поразен овојпат на гостувањето на Бидасоа Ирун, иако имаше фантастични плус пет разлика во текот на натпреварот. Доколку е за...
Ракомет Спорт

Скубе во идеалниот тим на колото во ЛШ! (ВИДЕО)

Слободен печат
Најдобриот поединец на дуелот во Монпелје и најдобар стрелец во тимот на европскиот шампион, Сташ Скубе, заслужено и очекувано се најде во изборот на најдобрите...