Tag : докторите

Жена Магазин

Русинка родила бебе какво што се РАЃА ЕДНАШ во 625 милиони случаи – ДОКТОРИТЕ ВО НЕВЕРУВАЊЕ!

Слободен печат
Бебето е зачнато по природен пат, но не се развивало во матката, туку надвор од неа. Бебето го нарекле Вероника. Име кое значи „она што...
Здравје Магазин

Измешајте лук и млеко: Ефектот ги шокираше и докторите!

Слободен печат
Оваа смеса од лук и млеко, која прави чудо во вашиот организам… За оние кои имаат проблеми со астма, кардиоваскуларниот систем, зголемениот холестерол и импотенцијата,...