• Џастин Тимберлејк

ВИДЕО | Танцот на Џастин Тимберлејк стана вирален хит: По реакциите се огласи и пејачот

Џастин Тимберлејк минатата недела настапи на фестивалот „Something in the Water“ во Вашингтон, САД како гостин на сетот на Фарел Вилијамс. Тимберлејк на настапот изведе смешен и прилично „необичен“ танц кој стана вирален хит на социјалните мрежи. DC! BEAT YOUR FEET! Did Justin Timberlake get off at @sitw ? 😂🔥 @jtimberlake pic.twitter.com/cSS6YhTt33 — DMV 🔌 …

ВИДЕО | Танцот на Џастин Тимберлејк стана вирален хит: По реакциите се огласи и пејачот Read More »