делегат Archives - Слободен печат

Tag : делегат

Ракомет Спорт

Почина делегатот од средбата Македонија – Грција

Слободен печат
Делегатот од средбата меѓу Македонија и Грција, Црногорецот Небојша Вујисиќ денеска почина од срцев удар во Австрија каде беше за да ја следи трката во...