Tag : дејство

Здравје Магазин

Најдобриот лек за грип се наоѓа во вашата кујна

Слободен печат
Со оглед на тоа дека ладните денови пристигнаа, сите добро знаеме дека и грипот наскоро ќе дојде на голема врата. Но, најдобриот природен лек за...
Здравје Магазин

Три шолји на ден од ОВОЈ ЧАЈ се СÈ ШТО ВИ ТРЕБА за добро здравје

Слободен печат
Една лажица од оваа мешавина се прелева со 300 милилитри врела вода и треба да отстои десет минути....