Tag : дејан периќ

Ракомет Спорт

Дисингер: Не знам што се случи, игравме добри 40 минути!

Слободен печат
Вардар го претрпе и вториот пораз (по ред) сезонава во Лигата на шампионите и тоа повторно со висока разлика овојпат на гостувањето во Унгарија кај...