• британски музички награди

ВИДЕО | Ѕвездата драматично падна на Британските награди: Сите зборуваат за нејзината реакција!

За време на годинашното доделување на престижните Британски музички награди, поп-ѕвездата Ен-Мари имаше мала незгода додека ја изведуваше песната „Kiss My (Uh Oh)“. Имено, пејачката падна на сцената додека слегуваше по скали и си го повреди левиот глужд. Но, и покрај тоа, Ен-Мари веднаш стана и го продолжи настапот како вистински професионалец. Пејачката доби голем …

ВИДЕО | Ѕвездата драматично падна на Британските награди: Сите зборуваат за нејзината реакција! Read More »