• борусија менхенгладбах

Во Интер доаѓа напаѓач кој ќе се обиде да донесе ново Скудето!

Ромелу Лукаку се врати во Челзи, навивачите на Интер беа и лути и разочарани поради таквиот трансфер, но челниците на миланските „нераѕури“ имаат план како клубот повторно да доминира и во новата сезона. Раководството на интер најде играч кој ќе се обиде да го компензира заминувањето на најдобриот стрелец минатата сезона во Интер, Лукаку. Според …

Во Интер доаѓа напаѓач кој ќе се обиде да донесе ново Скудето! Read More »