Tag : боба живоиновиќ

Магазин Магазин слајдер Сцена

Погледнете само дел од возниот парк на Лепа Брена и нејзиното семејство (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живоиновиќ поседуваат вистински возни парк, а во еден ден дури четири различни автомобили излегоа од дворот на нивната...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Најмладиот син на Лепа Брена има вкус: Ова е идната снаа на познатата пејачка (ФОТО)

Васко Спасоски
Девојката на Виктор Живојиновиќ, синот на Лепа Брена, Сандра Миљаковиќ е вистинска убавица, а со својот изглед предизвикува внимание каде и да се појави. Таа...
Еспресо Шоу биз

Непознати детали од почетокот на врската на Брена и Боба: За малку ќе му ја скршела раката!

Слободен печат
Иако се во брак скоро три децении и за својот однос зборувале безброј пати, Лепа Брена и Боба Живоиновиќ дури сега откриле како изгледала еден...