28.8 C
Скопје

Tag : боба живоиновиќ

Магазин Магазин слајдер Сцена

Лепа Брена ја изнајмува својата луксузна вила за 1000 евра на ден

Слободен Печат
Брена ја отстапила својата вила на агенција која се занимава со изнајмување на објекти за снимање на реклами, серии, филмови, спотови и останата телевизиска продукција...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Боба слави 57-ми роденден на јахта од 900.000 евра: Брена му честиташе со емотивна порака! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Порнешниот тенисер Слободан Боба Живојиновиќ денеска на 23 јули го слави својот 57 роденден во кругот на семејството и тоа на егзотична дестинација, на која...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Лепа Брена се огласи по информацијата дека со сопругот биле уапсени во Монте Карло! (ФОТО)

Васко Спасоски
Веднаш по завршувањето на вонредната состојба во Србија, Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ со приватен авион отпатуваа во Монте Карло. Како што наведуваа...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Погледнете само дел од возниот парк на Лепа Брена и нејзиното семејство (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живоиновиќ поседуваат вистински возни парк, а во еден ден дури четири различни автомобили излегоа од дворот на нивната...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Најмладиот син на Лепа Брена има вкус: Ова е идната снаа на познатата пејачка (ФОТО)

Васко Спасоски
Девојката на Виктор Живојиновиќ, синот на Лепа Брена, Сандра Миљаковиќ е вистинска убавица, а со својот изглед предизвикува внимание каде и да се појави. Таа...
Еспресо Шоу биз

Непознати детали од почетокот на врската на Брена и Боба: За малку ќе му ја скршела раката!

Слободен печат
Иако се во брак скоро три децении и за својот однос зборувале безброј пати, Лепа Брена и Боба Живоиновиќ дури сега откриле како изгледала еден...