Tag : боб

Ви Препорачуваме Живот Магазин

Ова моментално е НАЈЧИТАНАТА ПРИКАЗНА НА ПЛАНЕТАТА: Боби, те молам кажи ми, што направи пред да се ожениш со мене?!

Слободен печат
Кога луѓето од движењето „Луѓе oд Њујорк“ запреле постар брачен пар на улицa и ги прашале да кажат нешто за себеси, тие не ни претпоставувале...
Забава Магазин

Моника Белучи со „вау“ нов имиџ

Слободен печат
На модната ревија на Александер Ваутиер во Париз, атрактивната италијанска глумица Моника Белучи блесна со нов имиџ – модерна куса фризура. Всушност, овој тип на...
Ви Препорачуваме Забава Магазин

ПОДЕМОТ И ПАДОТ НА ЈУГОСЛОВЕНСКИОТ ЛАС ВЕГАС: Зрачеше од луксуз, во базените течеше шампањ, а сега е обична рушевина (ФОТО)

Слободен печат
Хотелот „Haludovo Palace” на Крк ги привлекуваше најбогатите луѓе од Западот откако во него пари инвестираше познатиот медиумски магнат Боб Гучоне. Екстериерот му беше уреден...
Ви Препорачуваме Еспресо Мода

Зошто вчера сите гледаа во Емили Ратајковски? (ФОТО)

Слободен печат
Провокативната Емили и овој пат уживаше во максималното внимание на присутните. Емили Ратајковски (28) е американска актерка и модел која вчера се појави на доделувањето...