Tag : бизарен

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Бизарен оглас на серијата „Господарот на прстените“ – Бараме многу, многу влакнести актери

Слободен печат
Продукциската компанија која стои зад серијата „Господар на прстените“ го објави можеби најчудниот оглас за работа некогаш. Тие се во потрага за многу, многу влакнести...
Забава Магазин

Нов бизарен тренд: За предизвикот ви се потребни пијалок и гради (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
На некои девојки изгледа никогаш не им е досадно. Се сеќавате на трендот кој беше покренат на социјалната мрежа Инстаграм кога девојките се фотографираа како...
Еспресо Жена Магазин Убавина

Нов застражувачко бизарен тренд: Влакна од носот! Ставаат дури и маскара на нив (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Заборавете на чупање и скратување на влакната од носот, без оглед дали сте маж или жена… Супервлакнестиот нос е нов тренд на разубавување, поради кој...