Tag : аудио

Вести Ви Препорачуваме Македонија

НОВИ АУДИО СНИМКИ ОД РЕКЕТ: Викни утре да се видиме и да се разбереме со Вице, ќе крварат и они и ние

Слободен печат
Во текот на вчерашниот ден на „YouTube“ беа поставени аудио снимки на кои се слуша глас кој многу наликува на бизнисменот Орце Камчев кој е...
Вести Свет

Објавена снимка на која се слуша како Нетанјаху го искажува бесот кон еден министер: Дали си полудел?!

Слободен печат
Израелска телевизиска станица синоќа објави аудио снимка на која се слуша како премиерот на Израел, Бенџамин Нетанјаху, вика на еден министер и се обидува да...