20 C
Скопје

Tag : анкетен лист

Вести Македонија

Заев во најновиот анкетен лист пријавил поголем имот

Слободен печат
Премиерот и лидер на СДСМ, Зоран Заев, во најновиот анкетен лист пријавил поголем имот во споредба со претходно. Станува збор за стан, моторно возило и...
Вести Македонија

Погледнете како изгледа анкетниот лист на Ацо Колевски

Слободен печат
Со едногласна поддршка од членовите на Советот Ацо Колевски денеска беше избран за нов претседател на Советот на јавните обвинители на Република Македонија. Ацо Колевски...