13 C
Скопје

Tag : ronaldo

Магазин Магазин слајдер Сцена

Дали ја препознавате? Кристијано Роналдо и Бредли Купер лудуваа по неа, а денес е една од најубавите жени во светот

Слободен печат
Руската манекенка Ирина Шајк е една од најубавите жени во светот, а уште кога била мала, можело да се претпостави дека ќе порасне во вистинска...