16.8 C
Скопје

Tag : „пајак”

Хроника

Деветмина повредени во 12 сообраќајки во Скопје

Еден пешак и еден возач на патничко возило се здобиле со тешки телесни повреди, а седум лица се полесно повредени во шест од вкупно 12...