2 C
Скопје

Tag : nikol kidman

Забава Магазин Некатегоризирано

Никол Кидман ја откри на Инстаграм својата природна црвена коса 

Слободен печат
Главен протагонст на фотографијата е нејзината огнена коса, која можевме да ја видиме и во филмот „Мулен Руж“. И покрај тоа што е во целосна...