23.8 C
Скопје

Tag : letovi

Вести Економија

„Кроација ерлајнс” откажа над 80 отсто од летовите во септември

Слободен печат
Хрватскиот авиопревозник „Кроација ерлајнс” вкупно откажал над 80 отсто од летовите во периодот меѓу 1 и 21 септември годинава на меѓународните линии од Загреб, Сплит...