• домашно

ВИДЕО | Вторничко домашно кино – Ова попладне погледнете некој од најбруталните хорори

Вторник е ден резервиран за хорор филмовите – се шегуваме, но зошто да не биде така? Раздвижете си ја малку енергијата и уживајте ова попладне во некои од најбруталните хорор филмови. Нека вторник биде ден за љубителите на овој жанр. Ние имаме одлични предлози за вас, а верувајте дека после само еден изгледан, од наредниот …

ВИДЕО | Вторничко домашно кино – Ова попладне погледнете некој од најбруталните хорори Read More »