Српска пејачка одигра „валкан танц“ со длабоко деколте: На многу мажи им го продолжив животот! (ВИДЕО)

Фото: Инстаграм

Таа ја објави снимката на Инстаграм, која е направена од клуб во кој игра „валкан танц“ со длабоко деколте.

Српската пејачка Душица Грабовиќ одлучи во јавноста да пушти свое провокативно видео, објавувајќи го на социјални мрежи.

Таа ја објави снимката на Инстаграм, која е направена од клуб во кој игра „валкан танц“ со длабоко деколте.

„На многу мажи им го продолжив животот со оваа снимка“, напиша таа во опис на видеото.

„Ова го скратува животот“, „Многу ми се допаѓаш“, гласат само некои од коментарите на мажите на кои пејачката успеала да им ја разбуди страста.

Видео на денот