Српска пејачка одигра „валкан танц“ со длабоко деколте: На многу мажи им го продолжив животот! (ВИДЕО)

Таа ја објави снимката на Инстаграм, која е направена од клуб во кој игра „валкан танц“ со длабоко деколте.

Српската пејачка Душица Грабовиќ одлучи во јавноста да пушти свое провокативно видео, објавувајќи го на социјални мрежи.

Таа ја објави снимката на Инстаграм, која е направена од клуб во кој игра „валкан танц“ со длабоко деколте.

„На многу мажи им го продолжив животот со оваа снимка“, напиша таа во опис на видеото.

„Ова го скратува животот“, „Многу ми се допаѓаш“, гласат само некои од коментарите на мажите на кои пејачката успеала да им ја разбуди страста.

Прочитајте и...  Нејзиниот син за малку ќе ослепел - Мајка предупреди на опасноста од валканите играчки кои се користат во кадата (ФОТО)

Прочитај повеќе

Маските и визирите задолжителни – Еве како изгледа снимањето на филмовите за време на коронавирусот (ФОТО)

Слободен печат

Анџелина му се осветува на Бред Пит – Не му дозволува да ги види децата

Слободен печат

Каролина Гочева во бикини на 1 октомври: Македонското девојче ужива на плажа! (ФОТО)

Слободен Печат

Не е лесно да си „швалер“: Овој човек мораше да скока преку тераси за да спаси жива глава! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Новата колекција на францускиот бренд Кензо инспирирана од „Медена земја“

Слободен Печат

Меган Фокс по разводот повторно среќно вљубена

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Популарната Сузана Спасовска стана баба: Погледнете какво име доби нејзината внука!

Васко Спасоски

AC/DC повторно заедно, веста за враќањето ја објавија во весниците (ФОТО)

Слободен печат

Струмичката ММА борачка Нина и нејзината свршеница добија ќерка (ФОТО)

Слободен Печат

Мустафа Сандал и Емина Јаховиќ се во војна: Поранешните сопружници се „фатија“ поради новото момче на пејачката! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ново истражување: Пред 4,5 милијарди години Месечината се создала при судир на Земјата со друга млада планета

Слободен Печат

Работи кои ги занемаруваме, а всушност треба често да ги чистиме

Слободен печат