Собир на авто-ѕверовите и олдтајмерите од македонските улици (ВИДЕО) – Слободен печат
АвтомагазинМагазинСлободна ТВ

Собир на авто-ѕверовите и олдтајмерите од македонските улици (ВИДЕО)

Околу 2.000 посетители можеa да уживаат во интересните експонати, како и да го почувствуваат мирисот на гориво и гуми кое е составен дел од ваквиот вид на собири

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close