Се трага по жена што избегала од Психијатриската болница Бардовци – Слободен печат
Хроника

Се трага по жена што избегала од Психијатриската болница Бардовци

Дваесет и двегодишник од Крива Паланка пријавил дека од Психијатриската болница Бардовци се оддалечила неговата мајка В.В.(49).

МВР соопшти дека се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close