Се сеќавате на Франц од Нокаут? Еве како со ДВЕ УБАВИЦИ ужива на Хаваи! (ФОТО)

Поранешниот член на музичката група Нокаут, Владимир Крстевски – Франц сега е далеку од Македонија, тој со својата сопруга, актерката Ема Џо Петреска, се пресели во САД.

Во јуни оваа година, парот доби ќеркичка која има интересно и необично име – Мелоди.

Тие неколку години живеат во лос Анџелес, а деновиве се активни на социјалната мрежа Инстаграм каде споделуваат фотографии од нивниот одмор на Хаваите.

Франц со сопругата Ема и малата слатка ќеркичка Мелоди моментално ужива во убавините на главниот град на островската држава, Хонолулу, а дел од нивниот одмор можете да погледнете од фотографиите во продолжение:

https://www.instagram.com/p/B3tP4zOH40p/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=dlfix

https://www.instagram.com/p/B3cw4Qxnoh_/

 

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат