8 C
Скопје

Tag : Франц

Магазин Магазин слајдер Сцена

Франц од „Нокаут“ по втор пат стана татко! (ФОТО)

Слободен Печат
Владимир „Франц“ Крстевски, поранешниот член на групата „Нокаут“ неделава стана по втор пат татко. Тој заедно со својата сопруга Ема, по втор пат стана родител...
Еспресо Шоу биз

Се сеќавате на Франц од Нокаут? Еве како со ДВЕ УБАВИЦИ ужива на Хаваи! (ФОТО)

Слободен печат
Поранешниот член на музичката група Нокаут, Владимир Крстевски – Франц сега е далеку од Македонија, тој со својата сопруга, актерката Ема Џо Петреска, се пресели...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Франц стана татко, неговата ќерка доби необично име (ФОТО)

Слободен печат
Музичарот Владимир Крстевски-Франц стана татко. На својот Фејсбук профил, тој објави дека на први јуни, неговата сопруга Ема ја родила ќерката Мелоди. -На 1 јуни...