Сандра Африка со жешки фотки од јахта го запали интернетот (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Сандра Африка со жешки фотки од јахта го запали интернетот (ФОТО)

Сандра Африка уште еднаш покажа зошто важи за една од најзгодните пејачки.

Сега таа се реши да ги израдува машките, па објави фотки во костим за капење и го покажа своето заводливо тело.

Африка позираше на јахта во еднонеделен костим за капење, додека нејзините витки нозе беа во прв план.

На пејачката друштво на јахтата и правеше нејзиното куче од кое речиси никогаш не се одделува.

View this post on Instagram

🌞🐶👩🥰Afri

A post shared by Sandra Afrika Private (@sandra_afrika88) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close