Пожарот остави пустош во Нотр Дам (ФОТО+ВИДЕО) - Слободен печат
ВестиПланетаСлободна ТВ

Пожарот остави пустош во Нотр Дам (ФОТО+ВИДЕО)

Екслузивни фотографии и видео на Слободен печат од катедралата Нотр Дам во Париз после пожарот

This slideshow requires JavaScript.

Тагови

Слични артикли

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close