Пожарот остави пустош во Нотр Дам (ФОТО+ВИДЕО) - Слободен печат
ВестиПланетаСлободна ТВ

Пожарот остави пустош во Нотр Дам (ФОТО+ВИДЕО)

Екслузивни фотографии и видео на Слободен печат од катедралата Нотр Дам во Париз после пожарот

This slideshow requires JavaScript.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Слични артикли

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close