Пејачката Ана Николиќ „случајно“ го покажа задникот! (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ не престанува да ја интригира јавноста.Темата е секогаш иста – нејзината тежина!

Прво беше буцка, па потоа изгуби дури 70 килограми и стана „премногу слаба“, а сега едноставно покажа дека изгледа подобро и од порано и дека не се двоуми да покаже малку кожа.

Таа во една позната емисија ненемарно го покажа задникот откако го крена фустанот.

Погледнете:

Фото: Принтскрин

Инаку популарната пејачка пред три дена ја објави својата најнова песна со контроверзен наслов „Није ми до секса“. За само толку кратко време, песната веќе има повеќе од милион прегледи…

Прочитајте и...  Погледнете ги неверојатните уметнички дела на ова талентирано момче! (ВИДЕО)

Поврзани вести

Виц на денот: Салон за убавина

Слободен печат

Популарната серија „Animaniacs“ се враќа на малите екрани: Стивен Спилберг ги зафаќа актуелните теми во општеството (ВИДЕО)

Слободен Печат

Хју Грант и Никол Кидман во „Слом“

Слободен печат

Лекување заразени со ковид-19 со крвна плазма од оздравени е од мала корист

Слободен печат

Кои хороскопски знаци најтешко кажуваат: „Те сакам“

Слободен печат

Погледнете ги неверојатните уметнички дела на ова талентирано момче! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Остави Коментар