Оваa убавица е сопруга на познат политичар (ФОТО)

Сопругата на пратеникот во косовското собрание од редовите на Алијансата за иднина на Косово, Даут Харадинај, ќе ве остави без зборови со најновите слики.

 

View this post on Instagram

 

#fustani @valdrinsahitiofficial

A post shared by Lola Haradinaj (@lolaharadinaj) on

Лола Харадинај направи фото-сесија во својот дом, а тие ги реализираше Норик Ука. Сопругата на Даут Харадинај, братот на косовскиот премиер Рамуш Харадинај и овој пат изгледа прекрасно.

Лола е многу елегантна на овие фотографии, во многу кратки фустани позирајќи во различни делови од нејзиниот дом, пишува Газета Експрес.

Таа напишала во описот на една од фотографиите дека се чувствува многу удобно.

View this post on Instagram

Nuk e le le 😌

A post shared by Lola Haradinaj (@lolaharadinaj) on

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат