Новогодишна бајка! Погледнете како Карлеуша го украси својот дом! (ВИДЕО) - Слободен печат

Новогодишна бајка! Погледнете како Карлеуша го украси својот дом! (ВИДЕО)

Новогодишните и божиќни празници се наближуваат, а празничниот дух е веќе присутен во домот и на семејството Карлеуша – Тошиќ во Белград.

Јелена Карлеуша на својот профил на Инстаграм откри како го украсила својот двор. Имено, она што може да се забележи е дека буквално се сјае.

Во дворот се наоѓа Дедо Мраз, Снешко, како и џиновски ирвас. Како тоа изгледа, погледнете од видеото:

 

Прочитај повеќе

Научно е докажано дека со овој тип на мажи, жените почесто доживуваат оргазам!

Слободен печат

Шест причини поради кои вашето момче нема да се ожени со вас!

Слободен печат

Зарем сте виделе нешто поубаво од ова? Емили Ратајковски се разголи, а друштво ѝ прави егзотичната пријателка Џамеа (ФОТО/ВИДЕО)

Слободен печат

Само Јелена Карлеуша има храброст да се облече вака! (ФОТО)

Слободен печат

Даниел Крег едвај ја прифатил улогата за Џејмс Бонд!

Слободен печат

Природа или естетска хирургија? Руската Анџелина Џоли го маѓепса светот! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

twelve − 5 =

Прочитај повеќе

Најжешката Македонка во сауна, по бикини и целата „свети“ (ФОТО)

Слободен печат

„Не сакам врска“: Сиа открила на кој музичар му понудила секс без обврски! (ФОТО)

Слободен печат

Колин Фарел се спрема за улогата на Пингвинот во Бетмен! (ФОТО)

Слободен печат

Тамара Тодевска водителка на MAC: „Очекуваме спектакл, ја славиме музиката и различноста“

Слободен печат

Хит во најава: Александар Тарабунов – Тара ја претстави својата нова „SEÑORITA“

Слободен печат

Зошто храната што „крцка“ ни е повкусна?

Слободен печат