НОВА „БОМБА“: „Со Зоки биле во Милано, овој нашиов се плеска со него?“ (АУДИО) - Слободен печат

НОВА „БОМБА“: „Со Зоки биле во Милано, овој нашиов се плеска со него?“ (АУДИО)

Во шестата снимка која денес беше објавена на Јутјуб каналот, а на која се слуша глас на маж кој е дел од случајот „Рекет“ се вели:

„Знаеш колку е исшетан тој куфер, колку е изнасниман?“ „Кај идел со тој куфер?“ „Во Загреб, во Италија, во к..ови, па со Зоки биле во Милано заедно. Абе Зоки се плеска со него, што е работава? Дејан ги фатил како се лижеле. Јас не сум ги видел. Деки ги фатил како се лижеле. Мене ми кажа друг човек, го е..л овој нашиов за 500 евра, 500 евра од е…е. Три пати ако сакаш. Исти к..ац дали е пи..а. Кај се заработуваат 1500 дневно бе, каде“, „Орце, шокираш, Орце“. „Факт е дека имало нешто, викаат интимно. Небитно, може. Секој може да биде би, геј, стрејт, секој може да биде различно. За вкусови не се разговара, уствари“.

Прочитај повеќе

РУСИЈА ЈА ЗГОЛЕМУВА ОДБРАНАТА НА АРКТИКОТ: Тука нема да можат да пројдат хиперсоничните ракети (ВИДЕО)

Слободен печат

Хакер открил и објавил листа со повеќе од 500.000 кориснички имиња и лозинки

Слободен печат

Локализиран пожарот во Белград

Слободен печат

Тачи за авиолинијата Приштина-Белград: Тоа е чекор напред за односите меѓу Косово и Србија

Слободен печат

Петровска: Постапката за набавка на обрасците е спроведена, а договорот е склучен согласно Законот за јавни набавки

Слободен Печат

Кои 12 амандмани ги предлага Путин?

Слободен Печат

Остави Коментар

sixteen − 7 =

Прочитај повеќе

САД одбележува ден на борецот за човекови права, Мартин Лутер Кинг

Слободен печат

НОВИ ДЕТАЛИ: Опожарен сплав во Белград (ВИДЕО)

Слободен Печат

Помпео: Треба да се прекине тиранијата на Мадуро

Слободен печат

Спасени дванаесет мигранти кои се обидувале да го преминат Ла Манш

Слободен печат

НОРМАЛИЗИРАН СООБРАЌАЈОТ: Заврши штрајкот во париското метро и железница

Слободен печат

ЕКСПЛОЗИЈА ВО БЕЛГРАД: Гори сплав на кејот на Сава

Слободен Печат