Ништо од љубовта! Елена Ристеска му раскина на тетовираното момче – еве ја причината! (ФОТО)

Една од нашите најпознати пејачки, Елена Ристеска по неколку месеци врска стави крај на романсата со скопскиот угостител Филип Арсовски.

Парот пред да ја започне својата врска беа добри пријатели, а дека Ристеска имала сериозни намери со него потврда е и фактот што тој ѝ беше првото момче по развод со Бојан.

Инаку Елена последниов период е посветена на работа и нејзиниот фокус на внимание е насочен кон козметичката линија која што наскоро ќе ја пласира во продажба.

Ристеска зад себе има еден брак, а пред повеќе од една година во интервју за естрадниот магазин „Бекстејџ“ се соголи и раскажа се за причините за пропаѓањето на истиот.

Прочитајте и...  Неда Украден на 70 години се соблече во бикини и ги воодушеви сите! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат