На Ким Кардашијан и пораснал шести прст на ногата! (ФОТО)

Сестрите Кардашијан се познати како големи љубители на фотошоп, но во последно време поради неправилното ракување со него, им се случија неколку гафови поради кои беа критикувани и исмејувани јавно.

Ким Кардашијан пред некое време на Инстаграм имаше објавено цела фотосесија на која луѓето коментираа и се запрашуваа дали тоа е воопшто она. Буквално имаше претерано со користењето на фотошоп со што целосно си го измени ликот.

Сега ново и планетарно популарно е дека на Ким Карашијан и пораснал шести прст и тоа пак благодарение на фотошоп, односно на неправилната работа со него. Погледнете… Коментарите се повеќе од смешни!

инстаграм
инстаграм
инстаграм
Прочитајте и...  Пред пет години ме сретна мене и не зажали: Мартин од „Некст тајм“ денеска има добра причина за славење! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Малку жени би се осмелиле вака облечени да излезат од дома: За стајлингот на манекенката зборува цел свет! (ФОТО)

Слободен печат

Ова е човекот кој ја однесе Емина Јаховиќ до самиот врв на естрадата: Тоа ми се исплатеше и духовно и материјално! (ВИДЕО)

Слободен печат

Фреди Меркјури доби улица во Лондон

Слободен печат

Кортни Лав: 28 долги години без Кобејн – Се уште го гледам како стои на таа обала (ФОТО)

Слободен печат

Бронзената божица Ким доминирала во пустина во новата колекција за долна облека

Слободен печат

Стивен Спилберг сепак не ја поддржува ќерка си да снима филмови за возрасни

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Се разведе и почна да се слика провокативно: Пејачката Славица Чуктераш позира во долна облека (ФОТО)

Слободен печат

Адел откри кога ќе објави нов албум! (ВИДЕО)

Слободен печат

Кристијано Роналдо ги разнежни фановите на Инстаграм со фотка со децата (ФОТО)

Слободен печат

Пласидо Доминго им се извини на жртвите кои го обвинија дека сексуално ги злоупотребувал!

Слободен печат

Светски познат бенд објави проштална порака за своите обожаватели од Европа! (ФОТО)

Слободен печат

Ова е моментално најпопуларното видео на интернет: Еве зошто! (ВИДЕО)

Слободен печат