Лудило во Охрид: Карлеуша „грабна“ еден обожавател од публиката и го растргна! (ВИДЕО)

Фото: Инстаграм

Една од најголемите балкански ѕвезди, Јелена Карлеуша вчеравечер настапуваше во еден познат охридски клуб и по се изледа, познатата пејачка на присутните им приредила забава за паметење.

На социјалните мрежи веднаш се раширија снимки и фотографии од настапот, а бидејќи настапите на Карлеуша се познати по тоа што секогаш во нејзиното шоу вклучува и некој од публиката, така беше и овојпат.

Атрактивната пејачка избра еден нејзин обожавател и го покани на бината со неа и нејзините танчерки.

Како тоа изгледаше, може да дознаете од оваа видеоснимка:

 

View this post on Instagram

 

Jer ona voli Makedonce ?? #jelenakarleusa Video by: @monicemoni

A post shared by JELENA KARLEUSA – FAN PAGE (@mega.zvezda.jk) on

Видео на денот