15 C
Скопје

Лажен агент за недвижности 6 пати продал ист стан, агенциите загрижени за својот углед

Во најновиот број на „Слободен печат“ читајте:

– Изречени пресудите за предметот „Трезор“ – За Мијалков уште осум години затвор, нови 15 за Грујевски

– Се повлекуваат амандманите – Отворен патот за антикризниот пакет

– Прашање од милион евра – како да се спаси ивент-индустријата?

– Се готват измени на закон – Ценовникот на приватните болници ќе се изедначува со државниот

– Цените на храната постојано се зголемуваат, експертите сугерираат – Пожелно е држaвата да интервенира преку стоковните резерви

– Лажен агент за недвижности 6 пати продал ист стан, агенциите загрижени за својот углед

– Нон-пејперот од Јанша до ЕУ за „дораспаѓање на СФРЈ“ останува мистерија

– И покрај големото воено присуство во регионот – Русија нема намера да изврши инвазија врз Украина

Поврзани вести

Демократите победија на изборите во Херцег Нови, партијата на Ѓукановиќ доби само 6 места

Слободен печат

ВИДЕО | Необично грабнување во Татарстан: Украле авион, се урнаа неколку минути по полетувањето и загинаа

Слободен печат

ВИДЕО: Шпанците излегоа на улиците за да го прослават укинувањето на карантинот – шест месеци беа заклучени

Слободен печат

Медиумски фонд, со пари од медицинскиот канабис!

Љубиша Николовски

ВИДЕО: Непоканет гостин му ја украде славата на министерот додека даваше изјава

Слободен печат

Индија мака мачи со пандемијата, регрутира поранешен воен медицински персонал

Слободен печат

Остави Коментар