9 C
Скопје

Куче скитник касна маж

Четириесет и двегодишниот С.А. од скоската населба Драчево во полиција поријавил дека бил нападнат од куче скитник за левата нога. Според полицијата, немилиот настан се случил вчера околу 17.50 часот на булеварот „Борис Трајковски“.

Прочитајте и...  Уапсен дебранец поради физички напад на својот татко

Поврзани вести

Уапсен дебранец поради физички напад на својот татко

Слободен печат

ФОТО: Страотна сообраќајка во скопско Орман, под надвозникот се преврте автомобил

Слободен печат

ВИДЕО | Акција на полицијата во Центар: Санкционирани 88 возачи – 14 без возачка, 10 за возење под дејство на алкохол

Слободен печат

ВИДЕО: Во Скопје 228 санкционирани возачи, 21 за брзо возење

Слободен печат

Приведен 46-годишен маж од Прилеп поради обљуба на малолетничка

Слободен печат

Пронајден мртов маж во Пчиња

Слободен печат

Остави Коментар