Карди Би со провокативна фотографија ја покажа новата тетоважа која се протега низ целото тело!

Американската раперка Карди Би (27) повторно ги шокираше своите обожаватели со провокативни фотографии во виолетови бикини.

Пејачката се пофали со новата тетоважа на Инстаграм, која ја има од рамената, преку грбот и задникот се до внатрешниот дел на колената, така што објави провокативна фотографија која ја заинтригира имагинацијата на многумина.

Тетоважата има цветови и листови во црвена, зелена и жолта нијанса и како што вели таа, ја правела со месеци, а сега конечно ја покажа на сите.

Карди на оваа слика доби повеќе од 4 милиони лајкови.

View this post on Instagram

How y’all doing on this beautiful Monday ?

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on

Раперката е позната по тоа што постојано ги менува периките, а и често се тетовира. Таа на телото има 10 впечатливи тетоважи, а минатата година го истетовира и името на својот сопруг Офсет, на левата нога.

View this post on Instagram

My papasoteee

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on

Офсет исто така го има истетовирано името на својата сопруга на десната страна од вратот, а познато е и дека раперката неодамна му подари пола милион долари за 28 роденден.

Карди Би и раперот Офсет се венчаа пред 3 години, а во 2018 година ја добија ќерката Култур, која на 10 јули годинава ќе го прослави својот 2 роденден.

Прочитајте и...  Ипанема, eдна од најсекси плажите на светот

Прочитај повеќе

Северина во мини фустан ја „заскокотка“ фантазијата на фановите! (ФОТО)

Слободен Печат

Песната која беше најголемиот летен хит на Европа! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Едно од најскандалозните интервјуа во Холивуд: Вил Смит и Џејда Пикет Смит јавно разговараа за неверството! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Забележана интересна промена кај Меган Маркл: Ова е новата омилена боја на војвотката која испраќа силна порака! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам се вери со прекрасната актерка Никола Пелц! (ФОТО)

Слободен Печат

Овие 5 раси на кучиња го имаат најубавото влакно! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Контроверзна и незаборавна, имала страшно детство, стотина љубовници, а од скршеното срце никогаш не се опоравила

Слободен печат

Често настинувате, уморни сте, анксиозни? Можеби ви фалат овие витамини

Слободен печат

Стил на неделата: Илина Арсова, планинарка, алпинистка и ликовна уметница

Ј.К.Д

Кој е всушност принцот Филип? Од тешко детство, бројни скандали до влез во 100-та година од животот

Слободен печат

Ипанема, eдна од најсекси плажите на светот

Слободен печат

Сонувавте дека се бакнувате? Во зависност од сонот еве што може да значи

Слободен печат