Има се, може се: Пејачката Туна ужива на Маврициус и виси на јаже (ВИДЕО)

Познатата албанска пејачка Туна Сејдиу веќе го користи својот летен одмор. По напорната година откако извади неколку нови песни и видеоспотови, Туна конечно најде време да наполни батерии…

Таа моментално ужива на еден од најубавите острови во светот – Маврициус, а фотографиите и видеата кои таа ги објавува од таму се вистински празник за очи.

Познавајќи го темпераментот на Туна, воопшто не сме изненадени од лудориите во кои таа ужива. Пејачката објави видео на кое може да се види како таа виси на неколкуметарско јаже и се пушта со голема брзина по него.

Погледнете како си помнува популарната и атрактивна пејачка на Маврициус:

 

View this post on Instagram

 

Zip line adventure at @la_vallee_des_couleurs 😝

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

 

View this post on Instagram

 

🐢

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

 

View this post on Instagram

 

🇲🇺

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат