Холивудската ѕвезда сака да и се врати на глумата по големата пауза

Поминаа две години откако Камерон Дијаз драматично го потврди своето повлекување од глумата, но ниту оваа убавица нема толку лесно да се откаже од работата.

Во неодамнешно интервју со својот шминкер Гучи Вестмен, таа призна дека не може да каже дека никогаш не би и се вратила на глумата, зборувајќи за нејзиното потенцијално враќање на големиот екран.

Многу обожаватели поради ова се понадеваа дека ќе ја гледаат Камерон барем уште еднаш, без разлика дали тоа ќе биде во продолжение на филмот „Sweetest thing“, или во нов филм, кој ќе се разликува од сета нејзина претходна работа.

Последната улога на Камерон датира од 2015 година во филмот „Ени“, кога глумеше заедно со Џејми Фокс.

Прочитајте и...  Секси и тренди: Погледнете како ќе изгледа пејачката Теа Трајковска во нејзиниот најнов видеоспот! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Мора да го подготвите за вашите најблиски: Домашен леб со билки!

Васко Спасоски

Антониа Гиговска: Спокојот на Пелистер ме подготвува за нови музички дела

Слободен печат

Дознајте зошто не треба да ги фрлите семките од лимон!

Васко Спасоски

Познатата терапевтка советува: Во овој случај подобро е да го сокриете неверството!

Слободен печат

Џеј Ло со храбра спортска комбинација максимално ги истакна своите облини! (ФОТО)

Слободен Печат

Сакаше да поразговара со принцот Чарлс, но се возбуди и се струполи на земја – Принцот не стигна ниту да му подаде рака (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Убавата бисексуална Афроамериканка е новата „Batwoman“

Слободен печат

Една од најчудните туристички атракции во светот: Ѕирнете во „Катедралата на отпадот“ (ФОТО)

Слободен печат

Фасцинантна приказна украсена со долгогодишно прераскажување: Кралот Умберто и неговиот одамна изгубен „двојник“

Слободен печат

Кралски правила кои не смее да ги прекрши ниту кралицата Елизабета

Слободен печат

Најсочното колаче чија арома ќе го намами целото семејство: Одличен десерт за летно уживање! (ВИДЕО)

Слободен печат

Ја враќа вашата кожа децении наназад: Маска за лице која е посилна од ботокс! (РЕЦЕПТ)

Слободен печат