Градите во преден план: Анастасија Ражнатовиќ објави нови секси фотографии!

Анастасија Ражнатовиќ отпатува во Црна Гора, поточно во Будва, каде ужива на одмор со своето друштво. Ќерката на Цеца навратила во еден локален бар, каде направила неколку секси-фотографии.

Имено, Анастасија носела кратка топ маичка и мини здолниште.

Се разбира, фотките завршија на социјалните мрежи, каде добија илјадници лајкови.

Погледнете ја:

Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм
Прочитајте и...  Виц на денот: Венчавка

Поврзани вести

Хорор филмови по вистински случувања: Инспирација за најстрашните филмови низ историјата

Слободен Печат

ФОТО: Некогаш еден од најмоќните луѓе во Холивуд, сега затвореник кој пропаѓа – Прва слика на Бил Козби од затворот

Слободен печат

ФОТО: Девојката на Бен Афлек во прегратки на друг маж – „Не гледај Бен!“

Слободен Печат

ВИДЕО: Скромно – Мајкл Китон тврди дека тој бил најдобриот Бетмен

Слободен печат

Светот е под стрес: Пандемијата на коронавирусот создаде нов егзистенцијален страв

Слободен Печат

Третман за витилиго, сега има лек!

Слободен печат

Остави Коментар