ГИ ГЛЕДА ЛИ НЕКОЈ БИКИНИТЕ? Плејбој зајчица ги облекла „најситните бикини на светот“, видете како изгледа (ФОТО) - Слободен печат

ГИ ГЛЕДА ЛИ НЕКОЈ БИКИНИТЕ? Плејбој зајчица ги облекла „најситните бикини на светот“, видете како изгледа (ФОТО)

Сезонава се изнагледавме различни трендови кога се работи за костимите за капење, од „андербуб“ (под дојка) бикини, па сè до бикините со ленти кои покриваат само мал дел од телото.

Сите тие трендови успеала да ги надмине Касандра Сиенга, плејбој-зајачицата, која отишла во уште поголема крајност, пишува Мирор.

На својот инстаграм-профил за својот роденден објавила фотографија на која позира во розево преминијатурно бикини, кое едвај ги рикрива нејзините брадавици и меѓуножјето.

Парчињата ткаенина се поврзани со тенка, едвај забележлива врвка.

Еден нејзин следбеник го нарекол „најситното бикини на светот“, а толку е минијатурно, што кога се гледа Касандра одзади, изгледа како да е гола.

Прочитајте и...  Што треба да видите и пробате ако патувате во Сицилија (ФОТО)

Прочитај повеќе

Наоми закачи селфи без градник: Ќе се сруши интернетот! (ФОТО)

Слободен печат

НА 17 ФЕВРУАРИ ПОЧНА НОВА ЕРА ВО МУЗИКАТА: Светот се запозна со звуците на „AC/DC“, роден е фронтмен на „Green Day“…

Слободен печат

Ќе сакате да го погледнете повеќепати: Најзгодната српска пејачка Милица Павловиќ сними провокативен спот (ВИДЕО)

Слободен печат

Поради коронавирусот откажана азиската турнеја на Бонд

Слободен печат

Ела Дворник во деветтиот месец од бременоста позира во гаќички! (ФОТО)

Слободен печат

Мини крофнички: Едноставно, брзо и вкусно (ВИДЕО РЕЦЕПТ)

Слободен печат

Остави Коментар

десет − 2 =

Прочитај повеќе

Лековита чајна мешавина за проблеми со стомакот и нервозни црева

Слободен печат

Хороскоп за 17 февруари – Прочитајте што ве очекува овој понеделник!

Слободен печат

Сексапилната Алексис е убавица која сигурно ќе ви го одземе вниманието (ФОТО)

Слободен печат

Алесандра Амбросио објави секси фотографија со саканиот за Валентајн! (ФОТО)

Слободен печат

Меланија Трамп не одолеа на водечкиот моден тренд за оваа сезона (ФОТО)

Слободен печат

Цеца доби романтичен подарок од мистериозна личност! (ФОТО)

Слободен печат