ФОТО | Нина Бадриќ ужива на дождот: Треба да знаете и да наврнете со стил!

Фото: Принтскрин / Instagram

Хрватската пејачка Нина Бадриќ на својот инстаграм – профил објави фотографии на кои позира во интересно палто кое совршено и прилега. Фановите воодушевени од природната убавина на пејачката ја осипаа со комплименти.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nina Badrić (@badrich)

Треба да знаете и да наврнете со стил, стои во објавата на пејачката која ужива во дождливите денови, совршено стилизирана…

Целиот текст и видеото проследете го ТУКА.
Извор: Еспресо.мк

Видео на денот