• нина бадриќ

ФОТО | Нина Бадриќ ужива на дождот: Треба да знаете и да наврнете со стил!

Хрватската пејачка Нина Бадриќ на својот инстаграм – профил објави фотографии на кои позира во интересно палто кое совршено и прилега. Фановите воодушевени од природната убавина на пејачката ја осипаа со комплименти.   View this post on Instagram   A post shared by Nina Badrić (@badrich) – Треба да знаете и да наврнете со стил, …

ФОТО | Нина Бадриќ ужива на дождот: Треба да знаете и да наврнете со стил! Read More »