Фановите бесни поради фустанот на Кајли Џенер: Да дојдеше таква на моја свадба, ќе ѝ истурев црвено вино! (ФОТО)

Непишано правило е дека кога си поканет на венчавка треба внимателно да одбереш што ќе облечеш за да не ја засениш невестата, но во случајот на Кајли Џенер тоа очигледно не важи.

На венчавклата на Џастин и Хајли Бибер Кајли се појавила во фустан на австралијанскиот дизајнер „J’Aton Couture“ на кој како да пишувало „Гледајте во мене“. Сепак, барем не била во бело.

Нејзините фанови ја обвинуваат дека е непристојна поради намерата да ја засени невестата.

Profimedia

„Фустанот на Кајли е легендарен, ама да го облечеш на нечија венчавка – во тој момент покажуваш отсуство на почит“, напишал еден корисник на Твитер, а друга корисничка додала дека ако некоја жена на нејзината венчавка би се појавила во таква креација, би ја исфрлила, ама прво би ѝ истурила црвено вино.

Profimedia

Некои шпекулираат дека Кајли намерно дошла во вакво издание за да му покаже на бившото момче Тревис Скот што изгубил.

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат