23 C
Скопје

Екипата од серијата „Ало Ало“ повторно се собра, а сите очи беа свртени кон хер Флик! (ФОТО)

Дали би ги препознале денес?

Вики Мишел која ја обожававме во улогата на Мишел во култната британска комедија, сподели симпатична фотографија од своите драги пријатели и колеги.

Шармантната актерка неодамна ги израдува своите следбеници, кога на социјалната мрежа Инстаграм сподели фотографија на која позира со колегите од серијата „Ало Ало“ – Ким Хартман (Хелга), Ричард Гибсон (хер Ото Флик) и Гај Синер (капетан Грубер).

Со оглед на тоа дека оваа легендарна телевизиска серија се емитуваше од 1982 до 1992 година, поминаа децении откако ги видовме овие актери во улогите кои им донесоа светска слава, па многумина обрнаа внимание на тоа колку им се промениле ликовите во меѓувреме. Сепак, покрај тоа што дамите на фотографиите до ден денес останале вистински убавици, најмногу внимание привлече Ричард Гибсон. Актерот изгледа како од неговата улога на хер Флик да поминале само неколку години, а не дури 3 децении.

Поврзани вести

ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Слободен печат

Новогодишни бастунчиња

Слободен печат

ВИДЕО | Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Слободен печат

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Остави Коментар