Душко Тошиќ повеќе не ја следи Карлеуша на Инстаграм: Објави фотографија со друга жена - Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Душко Тошиќ веќе не ја следи Карлеуша на Инстаграм: Објави фотографија со друга жена

Јелена сè уште го следи својот маж Душко Тошиќ, што е видливо на листата од само 37 профили кои познатата пејачка ги следи на Инстаграм

Душко Тошиќ веќе не ја следи Јелена Карлеуша на Инстаграм, тој ја следи само нејзината покојна мајка, Дивна Карлеуша, на која често и коментираше и ги лајкуваше фотографиите.

Од друга страна, Јелена сè уште го следи својот сопруг Душко Тошиќ, што е видливо на листата од само 37 профили кои познатата пејачка ги следи на Инстаграм.

Душко на ИнстаСтори објави фотографија со сестрата Катарина, на која неодамна и беше роденден.

Катарина е една од најважните лица во неговиот живот, пренесуваат изворите.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Слични артикли

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close