Џеки Чен сред бел ден со САТАР во „Лептокарија“ збрка маж (ВИДЕО) - Слободен печат

Џеки Чен сред бел ден со САТАР во „Лептокарија“ збрка маж (ВИДЕО)

Во „Лептокарија“, општина Карпош денеска се случувала сцена како од филм, каде маж и жена, најверојатно вработени во кинеската продавница за храна бркале маж со сатар.

Видете ги видеата објавени на Фејсбук профилот на еден граѓанин кој живее во близина:

https://www.facebook.com/dinoavr/videos/pcb.2540789285974021/2540788165974133/?type=3&theater&ifg=1

 

https://www.facebook.com/dinoavr/videos/pcb.2540789285974021/2540788892640727/?type=3&theater&ifg=1

Прочитај повеќе

Велосипедист удрен на пешачки премин пред „Холидеј Ин“

Слободен Печат

Битолчанец и се заканувал и ја тепал сопругата

Тројца повредени во сообраќајка кај велешко Иванковци

МИА Агенција

Уапсен скопјанец баран за изнуда

Курто Дудуш доби судска опомена за нанесување телесна повреда

Горан Наумовски

Малолетници превезувале марихуана во тетовско

Слободен печат

Остави Коментар

nine − three =

Прочитај повеќе

Во угостителски објект уапсено лице за доиздржување казна затвор

Слободен печат

Уапсена скопјанка: Полицијата откри дрога во нејзиниот дом

Слободен печат

Сообраќајна несреќа на стариот пат Тетово – Скопје: Тројца се потешко повредени

Слободен Печат

Почина 38-годишната жена во верижниот судир на автопатот Велес – Скопје

Мими Шушлеска Петкова

Се преврте автомобил близу Велес: Повредено четиричлено семејство

Слободен Печат

Судот ја повика докторката да ја образложи здравствената состојба на Тони Трајковски

МИА Агенција