Џеј Ло и Малума снимија две песни во една: Спотот е уживање за сите ваши сетила! (ВИДЕО)

„Pa ti + Lonely“ се вика заедничкиот проект на мега популарните Џенифер Лопез и Малума. Станува збор за нивна прва соработка во која направија две песни, но сетоа тоа склопено во една.

Вкупно песните и видеото траат 9 минути, а Џеј Ло уште еднаш докажа дека е една од најубавите жени на планетата земја.

Музичките критичари прогнозираат дека оваа спојка има шанса да ги руши сите рекорди на слушаност и гледаност, со оглед на тоа дека и двајцата важат за едни од најпопуларните на светската музичка сцена.

Погледнете и уживајте…

Прочитајте и...  Сара Мејс го прослави својот роденден на уникатен начин

Поврзани вести

Сузана Манчиќ: За осум дена ослабев пет килограми, еве што треба да јадете

Слободен Печат

ФОТО: Хари и Меган ја воодушевија јавноста со новиот портрет – Еден детаљ на раката на славната војвотка го украде целото внимание!

Слободен печат

Сара Мејс го прослави својот роденден на уникатен начин

Слободен Печат

ФОТО: Бела боја од глава до пети – тренд кој сите жени го сакаат: Еве како се носи без грешка!

Слободен печат

ФОТО: Сите очи вперени во Кајли: Дали би се осмелиле да го облечете овој фустан?

Слободен Печат

Проветрувајте ги просториите за да го „растерате“ коронавирусот!

Слободен печат

Остави Коментар