Џеј Ло и Малума снимија две песни во една: Спотот е уживање за сите ваши сетила! (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

„Pa ti + Lonely“ се вика заедничкиот проект на мега популарните Џенифер Лопез и Малума. Станува збор за нивна прва соработка во која направија две песни, но сетоа тоа склопено во една.

Вкупно песните и видеото траат 9 минути, а Џеј Ло уште еднаш докажа дека е една од најубавите жени на планетата земја.

Музичките критичари прогнозираат дека оваа спојка има шанса да ги руши сите рекорди на слушаност и гледаност, со оглед на тоа дека и двајцата важат за едни од најпопуларните на светската музичка сцена.

Погледнете и уживајте…

Видео на денот