Дали ја препознавате? Кристијано Роналдо и Бредли Купер лудуваа по неа, а денес е една од најубавите жени во светот

Руската манекенка Ирина Шајк е една од најубавите жени во светот, а уште кога била мала, можело да се претпостави дека ќе порасне во вистинска убавица. која ќе биде сон на секој маж.

Неколку години беше во врска со Кристијано Роналдо, а нејзиното срце го освои Бредли Купер со кого ја има ќеркичката Леа де Сена. Сепак нивната љубов не опстана, а сега руската убавица ужива во љубовта со продавачот на уметнички дела Вито Шнабел.

Ирина е моментно во изолација во својот дом и ја чита биографијата на Владимир Путин.

На своет стори на Инстаграм сподели неколку фотографии од детството, погледнете како изгледала.

Instagram
Instagram
Instagram

View this post on Instagram

Major Tisci moment @riccardotisci17

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Видео на денот