8 C
Скопје

Дали ја препознавате? Кристијано Роналдо и Бредли Купер лудуваа по неа, а денес е една од најубавите жени во светот

Руската манекенка Ирина Шајк е една од најубавите жени во светот, а уште кога била мала, можело да се претпостави дека ќе порасне во вистинска убавица. која ќе биде сон на секој маж.

Неколку години беше во врска со Кристијано Роналдо, а нејзиното срце го освои Бредли Купер со кого ја има ќеркичката Леа де Сена. Сепак нивната љубов не опстана, а сега руската убавица ужива во љубовта со продавачот на уметнички дела Вито Шнабел.

Ирина е моментно во изолација во својот дом и ја чита биографијата на Владимир Путин.

На своет стори на Инстаграм сподели неколку фотографии од детството, погледнете како изгледала.

Instagram
Instagram
Instagram

View this post on Instagram

Major Tisci moment @riccardotisci17

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Прочитајте и...  Доколку од заразите не ви е преку глава, пристигнува нова серија за Бубонската чума

Поврзани вести

Доколку од заразите не ви е преку глава, пристигнува нова серија за Бубонската чума

Слободен печат

ФОТО: Доктор откри трик кој спречува стаклата на очилата да ви се замаглуваат додека носите маска

Слободен печат

ФОТО| Топ 5 комбинации од Александра Шијакоска кои мора да ги имате во вашиот плакар!

Васко Спасовски

Купиле куќа од ерата на Прохибицијата: Во ѕидовите пронашле 66 скриени шишиња виски

Слободен Печат

Се роди бебе од 27 години стар ембрион: Две години е помладо од мајката!

Слободен печат

ФОТО| Се појави, па исчезна: Ново домашно видео од бремената Северина и поранешниот сопруг

Слободен печат

Остави Коментар