Бев осамена и немав време за мажи! Весна Змијанац прозборе и за голите фотографии од младоста (ФОТО)

Коментирајќи ги денешните пејачки кои имаат навика да се разголат во јавноста, Весна Змијанац откри дека и таа на почетокот на својата кариера се „соблекувала“ пред објективите, но тоа го правела со вкус.

– Јас тоа го правев поинаку, беше ексклузивно и еротично, колку што се дозволуваше во тоа време – објаснува пејачката и додала дека никогаш не ја осудила јавноста поради тоа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vesna Zmijanac Official (@vesnazmijanacofficial) on

– Никогаш никој не ми забележи. Тоа беше толку убаво и со вкус, а притоа толку добро пеев и имав сјајни песни како и денеска, па се ми се простува.

Прочитајте и...  Неда Украден на 70 години се соблече во бикини и ги воодушеви сите! (ФОТО)

Иако важела за една од најатрактивните пејачки во тоа време, Весна открива дека била осамена.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vesna Zmijanac Official (@vesnazmijanacofficial) on

– Додворувачите не може да дојдат до мене. Имав толку многу обезбедување околу себе и поради тоа некогаш бев тажна. Бев сама по хотелите и апартманите. Само бина и хотел – објаснува пејачката.

Весна тврди дека денеска е слободна жена, но дека ја привлекуваат помлади мажи.

– Секогаш помладото беше послатко. Овие старци не можат да бидат подобри се разбира. Јас сум слободна жена, можам да зборувам што сакам – рекла Весна.

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат